Profesionální výukou pro získání řidičského průkazu sk. " B " se zabýváme již více než dvacet let a za tuto dobu jsme vyškolili tisíce kvalitních a spolehlivých řidičů, kteří se dnes a denně pohybují po silnicích.
Vzhledem ke stoupající hustotě provozu si uvědomujeme, že přípravu našich uchazečů musíme provádět kvalitně a s osobním přístupem, ale taktéž i důsledně, aby nebyla ohrožena jejich bezpečnost, až poprvé vyjedou do provozu. Proto ve vozovém parku  naší autoškoly používáme moderní vozidla škoda OCTAVIA, která splňují jak prvky bezpečí, tak pocit komfortu a příjemného ovládání.

Systém výuky a výcviku pro naše zákazníky máme vytvořen tak, aby si jednoduše a účelně osvojili řidičské dovednosti.  Vnímáme časovou vytíženost klientů, a proto poskytujeme naše služby celý pracovní týden a také v sobotu a neděli, v dopoledních, odpoledních a večerních hodinách. Sídlo firmy máme v Ostravě - Porubě na Svojsíkove ulici, učebna teoretické výuky je umístěna v Ostravě - Mariánských Horách, ulice Tvorkovských.


Naší hlavní pracovní náplní je výuka a výcvik pro sk. " B ", provádíme taktéž kondiční jízdy, zejména pro klienty, kteří delší dobu neřídili, popřípadě ty, jenž by si chtěli zdokonalit své řidičské dovednosti.
Také provádíme přednášky z pravidel o silničním provozu, školíme řidiče sk. " B ", předvádíme žadatele k přezkoušení z odborné způsobilosti, kterým byl odebrán řidičský průkaz a žádají jeho navrácení.

Teoretická výuka probíhá v úterý a čtvrtek a to v odpoledních až večerních hodinách. Praktický výcvik provádíme v Ostravě, která skýtá snad vše s čím se v provozu můžete setkat, počínaje všemi druhy světelných semaforů, běžné křižovatky, neoznačené kižovatky, tramvajová doprava, úzké uličky v centru, vyhrazené jízdní pruhy, jízda po dálnici, množství kopců pro tréning rozjezdů pomocí ruční brzdy a různé způsoby parkování, couváním, přední části vozidla či podél okraje vozovky.


Naše lektory si pečlivě vybíráme jednak po stránce profesní, tak po stránce komunikace a přístupu k lidem, tak abychom Vám byli schopni nabídnout kvalitní a zároveň příjemnou výuku.